JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?

Wszystkich zainteresowanych kursami językowymi zapraszamy do zapisów w biurze naszej szkoły, telefonicznie pod numerem 618473394 lub poprzez wypełnienie formularza. Przy zapisie należy podać imię i nazwisko słuchacza i jego numer telefonu i/lub adres e-mail.

KIEDY MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY ?

Główna rekrutacja na kursy w pierwszym semestrze trwa we wrześniu i październiku, grupy zaczynają zajęcia w drugiej połowie października. Zapisy na drugi semestr przyjmujemy od stycznia, a rozpoczyna się on w marcu. Osoby, które nie zaczynają nauki od podstaw mogą dołączyć do grupy już istniejącej - taką rekrutację prowadzimy przez cały rok.

KIEDY MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE?

Zajęcia indywidualne oraz kursy intensywne można rozpocząć w dowolnym terminie. Potrzebujemy od 2 do 5 dni roboczych aby zorganizować zajęcia.

GRUPY ZAMKNIĘTE

Przez cały rok istnieje możliwość stworzenia grupy zamkniętej - w gronie znajomych, współpracowników czy osób z rodziny. Cena kursu uzależniona jest od ilości uczestników - im większa grupa tym opłata za kurs jest mniejsza. Razem ze Słuchaczami ustalamy dni i godziny zajęć, a w niektórych przypadkach także miejsce, w jakim ma się odbywać kurs.

TESTY KWALIFIKACYJNE

Powyżej poziomu od podstaw, proponujemy uzupełnienie testu kwalifikacyjnego, który pomoże nam ustalić aktualny poziom językowy Słuchacza. 

 
Lokalizacja szkoły Active Study w Poznaniu
 
 ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394